ГУРТКОВА РОБОТА Киликиївського НВК

Школа ставить собі за головну мету - дати виявитися самостійним творчим силам дитини.

Кожна особистість по-своєму талановита.  Вона народжується, щоб творити своє життя,  стати активним суб’єктом соціальної взаємодії: у когось здібності до математики, музики, образотворчого мистецтва, художньої праці,  хтось пише вірші, оповідання, а хтось вміє добре майструвати руками.  У кожної дитини - свої природні задатки, розвиток яких є пріоритетним напрямком сучасної освіти.

Гурток духових інструментів

Керівник: Добринчук Володимир Володимирович

Музичне виховання відіграє важливу роль у духовному становленні особистості дитини.  Виховання музикою має найточніший, найдоцільніший вплив на розвиток духовного світу кожного школяра, пов’язується  із його загальним розвитком, здійснюється у контексті становлення цілісної особистості. Саме тому в програмі гуртка особлива увага приділяється народній музиці, музичному фольклору і народній пісні. 

Мета: Розвиток чутливості учнів до музики, допома відкрити їм в музиці животворне джерело людських почуттів і переживань. Виховувати здатність до активної музичної діяльності в житті школи. Розвивати художньо-творчі здібності дітей. 

 

Гурток "Художня студія"

Керівник: Лисюк Інна Степанівна

 

Одним  з найважливіших завдань,  які стоять перед загальноосвітньою школою,  є поліпшення художньої освіти і естетичного виховання учнів - формування в них почуття  прекрасного, високого естетичного смаку, вміння розуміти, цінувати красу як мистецтва,  так і  навколишньої дійсності. 

Метою вивчення образотворчого мистецтва є - виявляти і максимально розвивати творчі здібності дітей. У художній творчості, як і в іншій діяльності, важливо бути талановитим, але здібності розвиваються більше при наполегливій роботі.

 

 

Гурток "Ізонитка"

 

Мета:

В процесі вивчення технології ізонитки виховувати в дітей інтерес до творчості, формувати в них навички самостійної діяльності, необхідні для реалізації власних проектів.

 

Керівник: Ільчук Любов Петрівна