Головна » 2017 » Листопад » 16 » Ми - першокласники!!!
Ми - першокласники!!!

Зовсім недавно прозвучав Перший дзвінок для першокласників, але вже пройшли місяці напруженої та насиченої праці. Для учнів перших класів та їх батьків було проведено перше шкільне свято, яке пройшло весело і цікаво.

Непомітно і швидко минає час. Зовсім недавно ці діти були ще дошкільнятами, ходили до дитячого садка. А тепер – вони члени великої й дружної шкільної родини Киликиївського НВК. Це найперше свято, мабуть тому воно таке важливе. 78 днів у школі для декого збігли як один тиждень, а для інших – ціла вічність. За цей час, що діти в школі, вони стали справжніми першокласниками, усвідомили, що навчання – важкий труд. Під час проведення свята учні розповідали вірші про школу, про однокласників, співали шкільні пісні. Їм допомагали учні 5 класу: розказували вірші, показували повчальні інсценівки.  Класний керівник  Борей О.А. за мету проведення свята поставила виховувати позитивне ставлення до школи, до навчання, доброзичливість до однокласників, повагу до вчителів, розвивала в дітей сценічну культуру, дисциплінованість творчі можливості учнів. В кінці свята ЗДВР  вручила всім учням Посвідчення першокласника. Тепер вони справжні школярі!

Переглядів: 68 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 3.0/4