Головна » 2018 » Січень » 29 » 100 річниця Героям Крут
16:41
100 річниця Героям Крут

29 січня 2018 року 100 – річниця бою під Крутами – подія, яка набула для українського народу символічного значення. Крути стали легендою, символом героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну.

До річниці бою під Крутами в Киликиївському НВК пройшов відкритий виховний захід  “За волю України. Полеглим синам в бою під Крутами присвячується”.

Тим, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня, сплять в знаних і безіменних могилах розкиданих по рідній і чужій землі – присвячується. Цвіту нашого народу, його славним синам і дочкам, що в розквіті своїх духовних і фізичних сил віддали молодість і найдорожче, що є в кожного з нас – життя – присвячується.

Такими словами учні 10 класу розпочали виховний захід ( класний керівник Борей І.П.). Старшокласники згадали страшні історичні події, що сталися 29 січня 1918 року біля станції Крути на Чернігівщині, які сколихнули, пробудили всю Україну. У цей день 300 юнаків у нерівному бою віддали своє життя, але відстояли честь України…

Ви за свободу гинули без скарги,

Серед потоків і руїн.

Вічна Вам пам’ять, вічна Вам слава

І наш доземний уклін.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих у ті минулі роки і тих, які віддають своє життя за незалежну і вільну Україну на Сході нашої країни.

Зі сльозами на очах усі учасники заходу і присутні преглянули відеофільм "Бій під Крутами"  та презентацію "Ми Вас пам’ятаємо, Герої Крут". Також було організовано виставку художньої літератури  "Через віки ваш вчинок в пам’яті зростає".

Любіть Україну, як вірні сини,

Віддати життя їй готові,

Як юні сини, що життя віддали

Під Крутами всі, як герої.

Ми горді, що є нащадками героїв! В ім’я їхнього подвигу обіцяємо, що будемо патріотами, любитимемо свою багатостраждальну матір – Україну, адже сьогодні вона, як ніколи, потребує нашої допомоги.    Слава Україні!

Переглядів: 68 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: