Головна » 2018 » Червень » 4 » 1 червня - День захисту дітей
1 червня - День захисту дітей

Сьогодні день дитинства — гарне свято!
І ясне сонечко згори нам шле привіт.
Пісень і радості, та щастя так багато...
Цей гарний день святкує цілий світ!

День захисту дітей є одним з найдавніших міжнародних свят. Вперше мова про це свято зайшла на Всесвітній Женевської конференції, присвяченій питанням благополуччя дітей. Це сталося в 1925 році. День захисту дітей з невідомих причин було вирішено відзначати 1 червня.

Але остаточно утвердився День захисту дітей лише після Другої світової війни, у 1949 році, коли проблеми дітей отримали особливу актуальність. Після війни необхідно було задуматися про покоління, якому належало будувати майбутнє світу. У зв'язку з цим, в 1949 році на Паризькому конгресі жінок була виголошена клятва, в якій йшлося про наміри боротися за мир у всьому світі і щастя дітей як основу цієї боротьби. А вперше Міжнародний день захисту дітей відсвяткували 1 червня 1950 року і торкнувся 51 країну світу. Заручившись підтримкою ООН, з тих пір свято 1 червня почав відзначатися щорічно.

Діти - це найцінніше, що у нас є, тому необхідно піклуватися про них і зробити їх життя як можна краще. Адже дитяча посмішка і щасливі очі малюків - напевно, найбільше багатство у світі. А свято 1 червня - День захисту дітей - ще раз нагадує нам про те, що веселе і щасливе дитинство повинно бути у кожної дитини!

Переглядів: 57 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 0.0/0