Головна » 2017 » Грудень » 13 » 10 грудня - День прав людини
10 грудня - День прав людини

«Діти — живі квіти землі! — писав М. Горький.— І як кожній квітці по­трібні певні погодні умови для по­вного розвитку, так і дітям потрібно створити необхідні умови для їх нор­мального життя. Тож не втомлюймось жити, цінуймо кожну мить!»

10 грудня, у Всесвітній День прав людини, проведено для учнів Киликиївського НВК  загальношкільний захід "Права і закони у твоєму житті", мета якого була ознайомити дітей з правилами людини та дитини,сформувати міжособистні стосунки в учнівському колективі у дyci толерантності, дружби, миролюбності, доброти;дати школярам уявлення про права людини в національному та міжнародному вимipax, про взаємозв'язок прав людини i громадянина;виховувати повагу до прав інших людей та розуміння зв'язку між правами i обов'язками;сприяти усвідомленню ними нерозривного зв'язку прав людини i збереження миру на Землі,         застосовуючи активні методи навчання, сприяти формуванню активної громадянської позиції учнів.

Діти ще раз переконалися, що від народження  мають певні права, які гарантовані і захищаються державою. Їх вони повинні знати й реалізовувати щодня. Але пам’ятати, що їхні права не повинні порушувати права інших. Адже незнання закону не звільняє нікого від відповідальності за  вчинки, дії або бездіяльність.

Учні дізналися багато для себе ко­рисного. Практичний психолог Альона Ярославівна донесла учням,  що дитина повинна жити прекрасним, повним надій і сподівань життям і де б  не була, ким би  не стала,  по­винна знати свої права та обов'язки і бути Людиною.

Хочеш Людиною справжньою стати,

Наші закони навчись поважати.

Навчись їх виконувать завжди і всюди,

Тоді і тебе поважатимуть люди!

Переглядів: 40 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/1