Головна » 2018 » Листопад » 30 » 1 грудня — Всесвітній день боротьби зі СНІДом
1 грудня — Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня — Всесвітній день боротьби зі СНІДом.
Відзначати цей день в школі вже стало традицією, і це добре, адже необхідна інформація у поєднанні з розвитком життєвих навичок суттєво зменшують уразливість молоді до ВІЛ.
Напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, 30 листопада 2018 р., у нашій школі було проведено цікаві просвітницько-профілактичні заходи з метою попередження розповсюдження хвороби ВІЛ/СНІДу. Класні керівники 1-11 класів провели профілактичні бесіди «Твій вибір», години спілкування «СНІД – проблема людства», усі учні школи взяли участь у акції «Червона стрічка», оформлено інформаційний стенд у шкільній бібліотеці «Все про СНІД», проведено анкетування щодо обізнаності учнів 10-11 класів з питань ВІЛ/СНІДу, а також ведучі Ільчук Микола та Герасимчук Анастасія провели виступ-заклик "Учні Киликиївського НВК - за здоровий спосіб життя!"

Переглядів: 12 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 0.0/0