Головна » 2017 » Серпень » 23 » 23 серпня – День Державного Прапора України.
23 серпня – День Державного Прапора України.

23 серпня – День Державного Прапора України. День Державного Прапора - це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор.

23 серпня 2017 року у стінах нашої школи пройшли заходи до святкування Дня Державного Прапора України. Усі присутні прослухали повідомлення про історію становлення свята.

Право внести Державний прапор України було надано учням 5 класу -  Монах Артему та Крупці Вадиму.

О 10 годині ранку в Киликиївському  НВК пройшла офіційна церемонія підняття Державного Прапора України, за участю учнів  та працівників школи. Також цього дня пролунав Державний Гімн України, адже ці символи нероздільні між собою і несуть  відчуття миру, злагоди, свободи та добробуту в нашій незалежній країні.

А ще учні НВК  взяли участь у  флеш-мобі "Квітучий Прапор України".

Крилатий вітер розвиває стяг –
Блакить із золотом на нім переплелися,
Наш прапор майорить неначе птах:
Народ не вмер й нікому не скорився!

Ми пишемо історію землі,
Своєї незалежної країни,
Ми – громадяни, хай і ще й малі.
Держава наша – вільна Україна.

З часів далеких відгомін іде
Про прадідів відвагу, мужність, славу.
Наш прапор житнім золотом цвіте;
Він – символ незалежної держави.

Знамення сяє сонцем золотим,
Небесною виблискує блакиттю…
З ним здобували все, що є святим;
І нас із ним нікому не скорити!

Переглядів: 74 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/2