Головна » 2018 » Грудень » 5 » 5 грудня - Міжнародний День Волонтера
5 грудня - Міжнародний День Волонтера

5 грудня у Киликиївському НВК учні 2 класу провели відкриту виховну годину до  Міжнародного дня  волонтерів. Останні роки, для нас, українців, день волонтера набув особливого значення. В Україні волонтерство зародилося та почало активно розвиватися у 2014-му році. Революція Гідності дала поштовх для його розвитку і нині українське волонтерство перетворилося на потужний громадянський рух. Сьогодні волонтерство стало в Україні затребуваним, як ніколи, адже направленої допомоги окремих добровольців та волонтерських організацій потребують солдати нашої армії, окремі підрозділи, переселенці, поранені в АТО та їхні родини.

Другокласники зі своїм класоводом Борей О.А. радо вітали гостей - учнів 3-4 класів, роказували вірші про героїв-волонтерів, про милосердя та доброту.

Діти мали змогу подивитися документальний фільм  "Хто такий волонтер?" та зроблений на передовій відеоролик «Робота волонтерів у зоні АТО» Ця зустріч надихнула всіх на нові благодійні справи, сприяла підвищенню мотивації до волонтерської діяльності, оволодінню основними знаннями та вміннями, необхідними для здійснення волонтерської роботи, а також розвитку соціальної активності, навичок усвідомленого та активного вибудовування власного життя.

Переглядів: 5 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/1