Головна » 2018 » Лютий » 15 » Афганістан - це вічний біль, це вічна рана
Афганістан - це вічний біль, це вічна рана

Афганська війна … Довга за часом, жорстока за характером, а ще більше – несправедлива. Вона ніколи не згасне, вона ятрить душу і мозок.

З нагоди 29 – річниці виведення військ з Афганістану та вшанування учасників бойових дій на території інших держав у бібліотеці проведено  захід "Афганістан - це вічний біль, це вічна рана".

Зі вступним словом виступила бібліотекар, Галина Василівна. Вона зауважила, що будь – яка війна – це катастрофа для людства, яка нехтує найбільшою цінністю на Землі – людським життям.

На захід  був запрошений учасник боєвих дій у Афганістані Леонід Іванович Радченя. Він з болем в серці згадував ті страшні події. Леонід Іванович побажав дітям, щоб на їхньому життєвому шляху траплялося якомога  менше трагічних подій. Зустріч пройшла в теплій, домашній атмосфері.

Учні 8 класу читали вірші патріотичної тематики (класний керівник Лисюк О.В.), Семенчук Богдан заспівав пісню "Ми за волю, ми за мир" (4 клас), Марія Семенчук декламувала вірші про Афганістан.

Наше завдання – знати події історії, гідно вшановувати пам’ять загиблих, пам’ятати їх героїчні приклади і допомагати живим.

29 років тому в Афганістані закінчилася десятилітня військово-політична спецоперація Радянського Союзу, участь у якій взяли 160 375 військовослужбовців – вихідців з України, 3 360 з яких – загинули, 72 – пропали безвісти, 3 560 – стали інвалідами. Ми це пам'ятаємо!!!

Переглядів: 76 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/2