Головна » 2017 » Листопад » 24 » Бібліотечний урок «Казка в гості поспішає»
Бібліотечний урок «Казка в гості поспішає»

«Казка в гості поспішає».  Під такою назвою  пройшов бібліотечний медіа – урок для початкових класів, присвячений народній казці.

Мета цього заходу: Навчити дітей висловлювати свою думку на основі прослуханого тексту, відтворювати за текстом прослуханий діалог, розвивати увагу і пам’ять, уміння слухати текст, промовляти скоромовки, загадувати загадки, робити висновок за прочитаним, розвивати творчі здібності, уяву. Розвивати читацький інтерес до казок; виховувати прагнення до добра і справедливості, любов до краси слова, доброзичливість, доброту, чуйність, почуття гумору, дотепність, створити атмосферу радості, насолоди від творчості.

Народна казка…

З’явилась вона в сиву давнину, а живе й по нині. Казку люблять всі: і дорослі, і діти. Бо вона вчить, виховує, допомагає стати сильними, красивими душею, добрими.До учнів 1 -4 класів завітала українська народна казка «Дикі гуси». Вона запросила всіх дітей в захоплюючу подорож своїми сторінками. Щоб допомогти Марійці відшукати свого братикаІванка діти відгадували загадки, читали скоромовки  та прислів’я пояснюючи іх значення, провели фізхвилинку. По закінченні казки діти отримали цукерки, які їм передали казкові герої.

Переглядів: 63 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 0.0/0