Головна » 2018 » Грудень » 13 » Благодійний ярмарок на Андріївські вечорниці
Благодійний ярмарок на Андріївські вечорниці

Ми живемо у скрутні часи. Зараз у душах багатьох людей хаос. Знецінюються моральні та духовні цінності. Саме тому педагогічний колектив Киликиївського НВК прагне відродити у молодого покоління бажання жити за заповіддю: роби добро, допомагай ближньому. Тільки так ми виховаємо справжню людину з чистою душею і добрим серцем.    З цією метою 13 грудня 2018 року у школі відбувся благодійний ярмарок у підтримку хворих дітей Ганнопільської громади.

Акція в черговий раз довела, що байдужих душ менше, - більшість учнів 1-11 класів взяли активну участь у заході. Чого тільки не було на столах! На продаж було виставлено випічку різних видів: пиріжки, тістечка, печиво, калачі, солодощі, гарячі бутерброди, пташине молоко, запечені та свіжі яблука, груші, мандарини (майже все виготовлене своїми руками або за допомогою батьків). Все було, як на справжньому ярмарку: охочих було стільки, що коридором не можна було вільно пройти, скрізь лунав гамір, жарти, учні запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі. Усі учасники отримали неабияке задоволення. А найприємніше те, що захід став місією доброчинності. Було зібрано 2890 гривень, з них учнями 1 класу – 354 грн., 2 класу - 410 грн., 3 класу - 270 грн., 4 класу - 355 грн., 5 класу - 124 грн., 6 класу - 496 грн.,7 класу - 204 грн., 8 класу – 328 грн., 9 класу - 163 грн., 10 класу - 186 грн., 11 класу -  грн.

Зі словами найщирішої вдячності ми хочемо звернутися до найактивніших родин. Нехай ніколи не міліє ріка Вашої доброти, а зерна любові та добра, посіяні у душі дітей, проростуть рясним  врожаєм.

Ці кошти аукціону лідерами учнівського самоврядування будуть передані хворій дівчинці. Звісно, ми розуміємо, що ця сума - лише невеличка часточка того, що можна було б зробити для цієї дитини, але сподіваємося, що наша допомога не буде марною і стане поштовхом для інших небайдужих людей.

Після ярмарки ведучі Степчин Віка та Мельничук Марічка показали для учнів  фрагмент святкування свята Андрія з традиційним обрядом кусання Калити. Діти отримали багато позитивних емоцій.

Переглядів: 24 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/2