Головна » 2018 » Грудень » 26 » Cемінар - практикум вчителів біології, географії та основ здоров'я
Cемінар - практикум вчителів біології, географії та основ здоров'я

Учитель учиться усе життя. Рівень професійної компетентності вчителя - це його знання, уміння, навички. Бути компетентним означає бути здатним мобілізувати в певній ситуації отримані знання й досвід. Але професійна компетентність учителя потребує постійного розвитку й удосконалення. І тому 20 грудня 2018 року, згідно плану роботи відділу освіти , молоді та спорту, культури та туризму Ганнопільської сільської ради у Киликиївському НВК пройшов семінар - практикум вчителів біології, географії та основ здоров'я. Тематика семінару: «Педагогічна майстерність вчителя як умова успішного формування в учнів предметних компетенцій». Про особливості викладання природничих дисциплін в контексті компетентнісного навчання розповіла голова МО Борей З.Г. Також вона провела разом з Лисюк І.С.майстер- клас з використання квест- технологій для формування ключових компетентностей, де в ролі учнів були присутні педагоги. Урок пройшов в творчій атмосфері, обидві команди були активні та винахідливі.
Пошук обдарованої і формування творчої особистості учня на уроках та в позаурочний час висвітлено виступом агітбригади "Екошанс" - "Майбутнє Землі - в наших руках!".
"Щасливий вчитель – щасливі учні" - так називався тренінг вчителя основ здоров'я Лисюк О.В. Обмін думками проходив за круглим столом.Дякуємо усім , хто був присутнім на семінарі - практикумі. До нових зустрічей!

Переглядів: 16 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/1