Головна » 2018 » Травень » 3 » День цивільного захисту 2018
День цивільного захисту 2018

Відповідно до Закону України „Про цивільну оборону”, Закону України "Про освіту”, Положення  "Про цивільну оборону України", 27 квітня 2018 року у Киликиївському НВК проведено „День цивільного захисту”. Головними завданнями Дня ЦЗ є удосконалення учнями та педагогічним колективом теоретичних знань і практичних навичок, дій в умовах екстремальних ситуацій, практична перевірка здатності учнів діяти за сигналами оповіщення ЦЗ, користування засобами колективного та індивідуального захисту.

В ході дня ЦЗ перевірено:

• практичні навички учнів грамотно і чітко діяти для захисту свого здоров’я та життя у надзвичайних ситуаціях;

• формування та розвиток в учнів високих морально-психологічних якостей: відваги, мужності, витримки, ініціативи, спритності, самовідданості при виконанні завдання ЦО

• учні 11 класу продемонстрували свої знання з ОЗВ та МСС

Завершальним етапом дня ЦЗ стали показові виступи учнів 1-11 класів на спортивному майданчику.

Переглядів: 56 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/1