Головна » 2017 » Листопад » 28 » День цивільного захисту та Тиждень безпеки дитини
День цивільного захисту та Тиждень безпеки дитини

Відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2017 рік», затвердженого наказом начальника цивільного захисту області – головою обласної державної адміністрації від 28.12.2016 № 6, з метою якісного проведення Дня цивільного захисту у навчальних закладах та Тижня безпеки дитини у дошкільних закладах області , у Киликиївському НВК проведено День цивільного захисту та Тиждень безпеки дитини у дошкільному закладі "Берізка".

Протягом тижня з 20.11.17р. по 24.11.2017р.  у всіх класах проведено  виховну годину «Найвища цінність – це життя!».

У бібліотеці організовано виставку літератури «Бути обізнаним – бути захищеним».

Учні 1-4 класів переглянули презентацію «Безпека в школі», учні 5-8 класів відеофільм «Безпека- запорука життя», старшокласники 9-11 класи відеофільм «Природно-техногенна безпека».

Протягом тижня учні повторили правила  з основ безпеки життєдіяльності під час проведених бесід та класних годин.

Проведено практичне заняття з евакуації на випадок виникнення надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру з учнями та працівниками школи.

У дитячому садочку "Берізка" вихованці протягом тижня у ігровій формі повторили правила безпечного поводженням з вогнем, газом, на дорозі.

Переглядів: 53 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 0.0/0