Головна » 2017 » Вересень » 8 » День фізичної культури та спорту
День фізичної культури та спорту

«Фізичні вправи можуть замінити безліч ліків, але жодні ліки в світі не зможуть замінити фізичних вправ»

А. Моссо

День фізичної культури та спорту України відзначається в 2017 році 9 вересня. Напередодні цього дня у Киликиївському НВК проведено День фізичного виховання та спорту. Згідно плану виховної роботи, третя неділя вересня у школі - це тиждень здоров'я та спорту, який урочисто розпочинається із відзначення Дня фізичної культури та спорту.

Слова вітання для всіх присутніх лунали з вуст ведучих Цехместрук Людмили та Бордюга Богдана, вчителя фізичного виховання Борея І. П. Змагання пройшли напрочуд весело і швидко.

Для учнів 2-3 класів були проведені естафети. Це традиційний вид змагань для молодших школярів, участь у якому завжди викликає велику радість, приносить заряд енергії і позитивний настрій як для самих учасників, так і для вболівальників та вчителів.

Команди старшокласників грали у міні-футбол та приймали участь у різноманітних естафетах. Опрацьовані результати будуть узагальнені на загальношкільній лінійці у понеділок 11 вересня, де нагороди отримають найсильніші. І як не згадати слова класика: "Людина – найвищий продукт зеленої природи. Але для того, щоб насолоджуватись скарбами природи, людина повинна бути здоровою, сильною і розумною". Чого ми і бажаємо нашим вихованцям.

Переглядів: 55 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/1