Головна » 2018 » Листопад » 21 » День гідності та свободи - 2018
День гідності та свободи - 2018

В нашій школі 21 листопада 2018 року пройшли заходи щодо відзначення та вшанування подій 2004, 2013-2018 років, що відбулись в нашій країні.

Учні, вчителі та працівники Киликиївського НВК вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні та героїв, які загинули під час антитерористичної операції хвилиною мовчання на лінійці - пам’яті під супровід відео "Плине кача". Учні 8 класу (Класний керівник Борей З.Г.) провели відкритий виховний захід, на якому розповіли про протести, які розпочалися 21 листопада2013 року як реакція на рішення Кабінету Міністрів України про призупинення процесу підготування до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом. Учні школи переглянули відеокліп ТСН про Євромайдан та про Героїв Небесної Сотні. У шкільній бібліотеці оформлено фотовиставку про Героїв АТО.

Переглядів: 21 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/2