Головна » 2017 » Вересень » 21 » День миру
День миру

ЛЮДИНА СТВОРЕНА ПРИРОДОЮ ДЛЯ МИРУ,  А НЕ ДЛЯ ВІЙНИ, НАРОДЖЕНА ДЛЯ РАДОСТІ, А НЕ ДЛЯ ГОРЯ...

ФРАНСУА РАБЛЕ

Щороку  21 вересня люди в різних куточках земної кулі віддають данину Миру. У 2002 році свято запровадили і в Україні.  Сьогодні мир у рідній  країні – найзаповітніше бажання усіх українців, котре ми висловлюємо згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята долучилася й наша школа. Усім –  і дітям, і дорослим – хотілося в цей день зробити щось таке, що наблизило  б нас до миру.

Учні Киликиївського НВК  долучилися до проведення всеукраїнської  кампанії «Голуб миру» і на подвір'ї школи провели  загальношкільний флешмоб "Голуб Миру". Діти дошкільної групи виготовили паперових голубів та символічно випустили їх у небо з побажанням миру  рідній Україні, тому що саме зображення цього птаха використав Пабло Пікассо для емблеми Всесвітнього конгресу прибічників миру.

Рівно о 14.00 год задзвенів шкільний «дзвоник миру», який сповістив про волю дітей, вчителів і батьків Киликиївського НВК щодо встановлення миру в Україні. Ми віримо, що він став перегуком зі «Дзвоном Миру», який у цей же день і час пролунав біля штаб-квартири ООН у Нью-Йорку.

На загальношкільній урочистій лінійці ведучі Цехместрук Людмила та Дячук Вадим закликали всіх присутніх берегти мир, вшанували загиблих за мир людей хвилиною мовчання, а учні 5 та 6 класів розказували вірші про мирну, вільну Україну.

Так пройшов День Миру, а так хочеться, щоб він став Роком Миру, Десятиліттям Миру, Століттям Миру!

Переглядів: 78 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/3