Головна » 2018 » Вересень » 21 » День миру 2018
День миру 2018

ЛЮДИНА СТВОРЕНА ПРИРОДОЮ ДЛЯ МИРУ,  А НЕ ДЛЯ ВІЙНИ, НАРОДЖЕНА ДЛЯ РАДОСТІ, А НЕ ДЛЯ ГОРЯ...

ФРАНСУА РАБЛЕ

Щороку  21 вересня люди в різних куточках земної кулі віддають данину Миру. У 2002 році свято запровадили і в Україні.  Сьогодні мир у рідній  країні – найзаповітніше бажання усіх українців, котре ми висловлюємо згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята долучилася й наша школа. Усім –  і дітям, і дорослим – хотілося в цей день зробити щось таке, що наблизило  б нас до миру.

Учні Киликиївського НВК  долучилися до проведення Всеукраїнського флешмобу "Діти України прагнуть миру!", проведено конкурс малюнків "Ми за мир на всій Землі". На загальношкільній урочистій лінійці ведучі  закликали всіх присутніх берегти мир, вшанували загиблих за мир людей хвилиною мовчання.

Міжнародний день миру надає можливість привернути увагу дітей та молоді до питань важливості миру і принципів гуманності, свободи, добра і поваги до різноманіття.

Так пройшов День Миру, а так хочеться, щоб він став Роком Миру, Десятиліттям Миру, Століттям Миру!

Переглядів: 39 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 4.5/2