Головна » 2018 » Травень » 8 » День пам'яті та примирення
День пам'яті та примирення

День Пам’яті і примирення, День перемоги для всіх – особливі дні. Подвиг, здійсненний нашими дідами і прадідами, настільки великий, що його масштабність із часом стає лише яскравішою і помітнішою. Ці дні викликають відчуття безмежної гордості за наш народ та водночас уособлюють героїзм і вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів. Ми у вічному боргу перед тими, хто в жорстокій битві отримав Славетну Перемогу, хто у післявоєнні роки відбудовував зруйновану країну.

У Киликиївському НВК під гаслом «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» проведено заходи, присвячені Дню пам’яті  та примирення, Дню Перемоги над нацизмом в Європі.

Бібліотекар школи Копель Г.В. створила постійно діючу експозицію книг та історичних відомостей «Ти прийшла, Перемого, слідами війни», що сприяло кращому сприйняттю інформації.

Колектив школи приєднався до флешмобу «Квітка пам’яті». В кожному класі працювала майстерня з виготовлення червоних маків, квітки-символу у пам'ять про тих, хто загинув під час Другої світової війни та віддав своє життя на сході України.

Протягом тижня у класах відбувалися тематичні виховні години, бесіди, години спілкування з дітьми: «Мужність і відвага крізь покоління», «Про минуле серце пам'ять зберігає», «Волю не дають, а здобувають»…

Сьогодні у День пам’яті та примирення  вся школа зацвіла червоними маками на грудях дітей та дорослих. Розпочався цей день проведенням загальношкільної лінійки-пам’яті. Ведучі Бордюг Богдан та Цехместрук Людмила розповіли про подвиги наших воїнів-захисників у роки Другої світової війни, провели паралелі з сьогоденням. Підкреслили, як важливо уміти прощати і жити в мирі і злагоді.

Діти вшанували пам’ять загиблих воїнів у Другій світовій  війні покладанням гірлянди-пам'яті і хвилиною мовчання.

Переглядів: 15 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 0.0/0