Головна » 2017 » Вересень » 22 » День партизанської слави
День партизанської слави

День партизанської слави - свято України, що відзначається щорічно 22 вересня.
       Цими святковими осінніми днями ми вшановуємо славетних ветеранів, усвідомлюючи, що кожен із нас живе в незалежній державі, має змогу вчитися, любити, виховувати дітей тільки тому, що в суворі часи війни відважні герої не дали загарбникам господарювати на рідній землі.
 Партизанський рух завжди відображав прагнення народу до свободи. Понад п’ятсот з’єднань і сотні загонів народних месників, що діяли в тилу ворога під час Великої Вітчизняної війни на території України, зробили вагомий внесок у визволення країни від фашистських загарбників.
Проведення навчальних екскурсій, круглих столів, уроків мужності, зустрічей із ветеранами війни,  дозволяє доповнити знання, отримані з документів, книжок, фільмів, своїми власними відчуттями, та мають велике значення для прийдешнього покоління.
В шкільній бібліотеці було проведено тематичну виставку, яка відображає героїчні сторінки вітчизняної історії. На уроках історії Татаренко В.М. провела інформаційні хвилини мужності для учнів 10-11 класів, які спрямовані на формування в молоді основ гуманістичного світогляду, пріоритетності високих моральних, культурних цінностей, утвердження почуття патріотизму й національної свідомості.

Для учнів 5-9 класів організовано перегляд презентації "Партизанський рух у роки Другої Світової війни на території України".

Члени волонтерської групи "Спадкоємці перемоги" привітали ветерана війни Мархайчука Івана Михайловича.

Переглядів: 75 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/1