Головна » 2017 » Листопад » 20 » День спільних дій в інтересах дітей
День спільних дій в інтересах дітей
Традиційно в Україні 20 листопада відзначається День спільних дій в інтересах дітей – день прийняття Конвенції ООН про права дитини. 20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея ООН проголосила Декларацію прав дитини, яка визначила основні життєві потреби дитини, її основні права, право національності та ім’я, право на освіту, заборону дитячої праці, право на гру та розвиток.

Учні 5 класу (Класний керівник Лисюк І.С.) провели відкритий виховний захід "Захист дитинства у цілому світі - це місія честі, любові, добра", спрямований на ознайомлення дітей з основними положеннями Конвенції ООН про права дитини, формування у них навичок використання отриманих знань при вирішенні реальних життєвих ситуацій та попередження про відповідальність, яку вони несуть при порушенні законів України.

Кожен з нас може внести позитивні зміни в життя хоча б однієї дитини. Лише спільними зусиллями ми можемо змінити дитячий світ на краще!

Переглядів: 47 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/2