Головна » 2017 » Листопад » 24 » День відкритих дверей
День відкритих дверей

Діти завжди були, є і будуть гордістю нашої школи. Для хорошого навчання та  всебічного розвитку учнів у нас створені всі умови. У школі є  комп’ютерний клас,  чудова бібліотека, великий спортзал з сучасними тренажерами, їдальня,  шкільна майстерня, кімната релаксації. Школярі навчаються у великих, світлих класах.

У школі працюють такі гуртки:

• «Духовий» - керівник Добринчук В.В.;

• «Художня студія» - керівник Лисюк І.С.;

• «Ізонитка»- керівник Ільчук Л.П.

Учні нашої школи приймають активну участь у шкільних , районних та обласних масових заходах.

Співпраця з батьками посідає також одне з центральних місць у системі роботи нашої школи.

Учні 9 класів Клепачівської та Піддубецької ЗО шкіл незабаром закінчують навчання. Перед ними стоїть широкий вибір. Можна десь вступати на навчання, а можна продовжити його в стінах нашої школи. З цією метою 22 листопада на базі Киликиївського НВК пройшов день відкритих дверей. До нас на зустріч приїхали учні 8-10 класів Клепачівської загальноосвітньої школи (директор Рубін Л. Д.) та Малоскнитського НВК (директор Радзивелюк Л.О.). Шкода, що на запрошення не відгукнулися (вже вдруге!!!) учні Піддубецької школи (директор Клюцук В. О.). У програмі було:ознайомлення зі школою, святковий концерт, тренінг-знайомство.

Ми раді цій зустрічі! Чекаємо вас у наступному навчальному році!

Переглядів: 78 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/2