Головна » 2017 » Жовтень » 17 » День Захисника України
День Захисника України

14 жовтня свято Покрови Пресвятої Богородиці. Крім цього, Указом Президента України оголошено в цей день відзначати День українського козацтва та День Захисника України. Таким чином, Покрова святкується не тільки як народнорелігійне, а й національне свято. Усім відомо, що на території села  Киликиїв є Курган Козацької слави, тому жителі щороку вшановують героїв-козаків, які загинули, обороняючи рідну землю. Суботній день скликав на свято "Козацькому роду - нема переводу" жителів села Киликиїв та гостей із Ганнопільської об'єднаної територіальної громади. У сільському будинку культури весело дзвеніли дитячі голоси, лунала музика, а в сільському парку  фермери Лисюк І.С., Цехместрук А.П., Цехместрук В.П., Бордюг В.К. та Бордюг О.К.  готували смачні козацькі страви. У великих казанах кипіла юшка, плов та куліш, а на вогнищі запікався підсвинок.

Духовий оркестр Киликиївського НВК  під керівництвом Добринчука В.В. виконував чудові мелодії і змушував кожного зупинитися й послухати музику. Ведучі Борей І.П. та Мельник Л.М. розпочали святковий концерт. Учні Киликиївськог НВК показали флешмоб "Ми нащадки козаків". У виконанні Лукацького Антона, учня 9 класу, прозвучала пісня "Сім шляхів", яка підняла настрій усім присутнім та пісня "Козаки", у виконанні дуету хлопців 6 класу Галки О. та Ковальчука М.  Сподобались усім присутнім український естрадний танок у виконанні учениць 7 класу та пісня "", яку подарувала Радченя О. З вітальним словом звернулася Валентина Лаврентіївна Анікова, староста села Киликиїв. Оплесками зустріли голову Ганнопільської сільської ради  Маргариту Іванівну Медведюк, яка привітала усіх зі святом.  Меценатом та організатором цьогорічного свята був наш одоносельчанин Ганжа В.С.

Вразив усіх виступ  гурту"Слобожани", який подарував землякам Ганжа В.С.  Чудові мелодії лилися з уст учасників художньої самодіяльності Киликиївського сільського будинку культури. Після завершення урочистої частини дійства, за традицією,  усіх присутніх пригощали кулішем.

Переглядів: 49 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/2