Головна » 2017 » Грудень » 6 » День Збройних Сил України
День Збройних Сил України
День Збройних Сил України— святковий день на честь Збройних Сил України. Встановлений постановою Верховної Ради України 1993 року. Відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні Сили України».

Виховання національно-громадянської особистості, духовно осмисленого патріотизму, який поєднує любов до рідного краю, народу, активної громадянської позиції – один із основних орієнтирів виховання у Киликиївському НВК. Колектив школи яскраво відзначає це свято щороку. Традиційно, ось уже декілька років поспіль, ми проводили військово-спортивні змагання між учнями 10-11 класів. Педагог-організатор Лисюк І.С.  привітала всіх хлопців та чоловіків, які навчаються та працюють в закладі зі святом. Учні 10 класу  показали гарні результати  з військової та медичної підготовки. Хлопці довели, що вони справжні чоловіки – майбутні захисники Вітчизни.

Переглядів: 68 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/2