Головна » 2018 » Жовтень » 2 » До 100-річчя з Дня народження В.О. Сухомлинського
До 100-річчя з Дня народження В.О. Сухомлинського

В Киликиївському НВК 28 вересня пройшли урочистості до 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського.

Учням  1-4  класів проведено бібліотечний урок на тему: «Щира розмова», де Заблоцька С.М. та Копель Г. В.  знайомили з біографією та творчістю письменника, з літературною спадщиною видатного педагога, з його оповіданнями  та казками. Початківці  ще раз переконались, що такі поняття,  як милосердя, чуйність, доброта, співчуття, розуміння є дуже актуальними в будь – який час  і життєво необхідними для кожної людини.

Учням 5-8 класів проведено інформаційну хвилину  "Вічний слід учителя на землі", на якій ведучі Ільчук Микола та Мельничук Марічка розповіли учням  про життєвий та творчий шлях великого педагога.

Учні 9-11 класів дивилися мультимедійну презентацію  «В. О. Сухомлинський – гордість нашого народу». (учитель укр. мови та літератури Цехмейструк К.А.)  Метою було ознайомлення учнів із життям та творчістю В. Сухомлинського, викликати зацікавленість до читання його творів, бажання наслідувати позитивні риси героїв прочитаних казок та оповідань.

Переглядів: 34 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/3