Головна » 2018 » Травень » 3 » Дзвони Чорнобиля
Дзвони Чорнобиля

26 квітня, вся країна згадувала про 32-у річницю страшних подій у Чорнобилі… Дзвони Чорнобиля. Чорний біль і плач нашої землі.  Дзвони болю і страждань, дзвони мирної війни…

До роковин аварії, що трапилася на Чорнобильські АЕС,  у Киликиївському НВК учні 6 класу (ПО Лисюк І.С.) провели відкритий виховний захід «Цей чорний біль ніколи не мине…». Учні переглянули документальний фільм «Чорнобиль. Хроніка важких тижнів» .

Бібліотекарем школи, Копель Г .В. була створена тематична книжкова виставка «Біль Чорнобиля з роками не зникає».

Учні усвідомили масштаби трагічних подій та вшанували загиблих хвилиною мовчання. Вони схилили голови в подяці перед ліквідаторами цієї страшної аварії, перед пам’яттю померлих від радіаційного смерчу.

Переглядів: 60 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 0.0/0