Головна » 2018 » Жовтень » 7 » Газета "Шкільний вісник" за вересень 2018
14:40
Газета "Шкільний вісник" за вересень 2018

Раді представити вам шкільну

інформаційно-пізнавальну

газету "Шкільний вісник"

Для тих, хто творить і кохає!

Хто навчається і шукає!

Для тих , хто любить життя і заповнює кожну мить.

Тим, хто завжди молодий душею!

Ця газета – для вас!!!

«Шкільний вісник» завжди дає можливість прочитати або розмістити свій матеріал (роздуми, новини, інтерв’ю, репортаж, оголошення, творчі роботи, усмішки, кросворди). У різних розділах, кожен з яких передбачає 5-10 рубрик, можна написати на будь-яку тему, яка хвилює, чи поділитися будь-якою інформацією.

На сторінках газети кожен зможе обмінятися досвідом роботи класу, запропонувати співпрацю, партнерство у реалізації окремих програм та проектів, запросити на відкритий виховний захід чи годину.

 Щоквартально за кількома номінаціями проходитиме конкурс на кращий журналістський матеріал і його переможці будуть відзначені грамотами та цінними подарунками. Тож не баріться. Озирніться навколо, обирайте найактуальнішу тему, найцікавішу людину чи історію, пишіть і приносьте до редакції.

 У наших розділах ви зможете знайти умови проведення конкурсів та акцій, участі у соціально-значимих програмах та проектах. Знайомтеся, направляйте свої заявки і перемагайте.

Якщо є бажання поділитися своїми творчими доробками (поезія, проза, фото, графіка), приносьте їх до редакції. Не забудьте кілька слів про себе, свій творчий шлях і контактні телефони.

Редакція газети завжди рада співпрацювати

з цікавими, талановитими, активними,

творчими та небайдужими учнями.

Переглядів: 38 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: