Головна » 2017 » Листопад » 30 » «Колосок – осінній-2017»
«Колосок – осінній-2017»

Колосок пшеничний в поле пророста,

Труд у нього вклала трударів рука.

Казка українська вчить любити труд,

А журнал для учнів « Колоском» зовуть.

У конкурсах цікавих участь беремо,

Сходинками до науки разом ідемо!

30 листопада 2017 року у Киликиївському НВКВ під керівництвом шкільного координатора вчителя біології та хімії Борей З.Г. відбувся Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок – осінній-2017». У конкурсі прийняли участь ті, хто насправді любить природничі науки, хоче вчитесь, любить читати, працювати з різними джерелами інформації, дізнаватись нове, спостерігати, досліджувати. Учні з задоволенням готувались до конкурсу. У цьому їм допоміг науково-популярний природничий журнал для дітей « Колосок». Цей журнал найкращій путівник у світ науки. У кожному журналі були опубліковані матеріали для підготовці до спеціальних тем конкурсу і багато цікавих розповідей про живу природу, техніку, Землю і Всесвіт.

Якщо чогось не знаєте, не треба сумувати.

На всіх у світі вистачить питань і таємниць!

Коли до знань ви прагнете, то „КОЛОСОК” читайте,

Майбутній академіку та юний мандрівник.

Переглядів: 73 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/1