Головна » 2018 » Лютий » 20 » Лінійка-реквієм "Пам'яті Небесної Сотні...
15:12
Лінійка-реквієм "Пам'яті Небесної Сотні...

Небесній Сотні шана й молитви,

За чисті душі, що злетіли в небо.

Їм шлях високий, Боже, освяти,

І в мирі, Господи, прийми до себе…

Героїчна Сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями. Гіркі події сьогодення не могли залишити байдужими школярів Киликиївського НВК: 20 лютого відбулась  лінійка-реквієм "Пам'яті Небесної Сотні..." .

Учні 10 класу (класний керівник Борей І.П.)  декламували вірші «Небесна Сотня», «Звернення сина до матері», «Сини України», «Горить свіча», в яких відчувалися біль, смуток і скорбота. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, які віддали своє життя за перемогу правди над несправедливістю, за людську гідність і щасливе майбутнє свого народу. Під мелодію пісні «Небесна Сотня» учні 1-11 класів запалили свічі-пам'яті.

За допомогою відеофільму учні школи ще раз мали можливість пережити події на Майдані, які сколихнули весь світ чотири роки тому та вшанували пам'ять земляків-героїв, згадавши їх поіменно .

У вестибюлі та бібліотеці школи організовано тематичні виставки «Люди, бережіть серця свої, щоб не стали каменем! Розбудуйте в душах Божий храм, щоб не повторити великий гріх!». 

                     Нехай кожен з нас торкнеться пам’яттю цього священного вогню - частинки вічного. А світло цієї свічки хай буде даниною тим, хто навічно пішов   від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою. Вони повинні жити в нашій пам’яті! Герої не вмирають! 

Переглядів: 55 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: