Головна » 2018 » Березень » 20 » Юні дослідники МАН
Юні дослідники МАН

Невід’ємною складовою роботи з обдарованою молоддю є пошук та підтримка талановитих дітей. Участь у Ганнопільському науковому товаристві «Пошук» є тим стартовим майданчиком, який дає школярам перший досвід наукової діяльності, пошуку креативних рішень і презентації власних досягнень. Саме Мала академія наук об’єднує таких розумних і талановитих хлопців та дівчат! Головним показником досягнень юних дослідників є конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів.
14 березня у Киликиївському НВК було проведено конкурс-захист науково-дослідницьких робіт, у якому взяли участь 18 учнів 3-8 класів шкіл Ганнопільської громади.
Захід розпочався вітальним словом директора Киликиївського НВК Радченею Л.М. Гості могли насолодитися звуками духових інструментів, а учні та вчителі презентували навчальний заклад.
Цехмейструк К.А., привітавши учасників конкурсу та їх керівників, наголосила , що саме конкурс-захист в системі роботи Малої академії наук України за своє значущістю є не лише найголовнішим та вагомішим заходом, а й рейтинговим на всіх етапах його проведення. І саме тому потрібно докласти максимум зусиль для того, щоб кожен учасник заходу відчув підтримку роблячи свої перші наукові дослідження.
Учні з усіх шкіл нашої громади захищали свої доробки і доводили членам журі наукову доцільність своїх робіт.
Надзвичайно приємно, що були учні, які брали участь у конкурсі минулого року, продовжили працювати над обраними темами та суттєво вдосконалили їх. Також можна було бачити багато нових облич юних науковців, сповнених ентузіазму підкорювати наукові вершини.
Варто відзначити належний рівень захисту науково-дослідницьких робіт: високу культуру мовлення конкурсантів, чіткість і грамотність викладення матеріалу, уміння вести дискусію, дотримання регламенту. Захист науково-дослідницьких робіт супроводжувався презентаційними матеріалами.
Серед 7 учнів 1-4 класів І місце розділили між собою учень 4 класу Великоскнитського НВК Притула Михайло з роботою «Сон в житті людини» та учениця 4 класу Киликиївського НВК Борей Марія з роботою «Лілії». ІІ місце посів учень Киликиївського НВК Семенчук Богдан, який презентував роботу «Риби річки Корчик»
Між учнями 5-8 класів важко було обрати переможців, адже всі роботи були цікаві, змістовні. Але журі визначило переможців. І місце посіла учениця 7 класу Ганнопільського НВК Бунда Ольга з роботою «Від витоків до сьогодення. Історія Ганнополя». ІІ місце виборов учень 7 класу Великоскнитського НВК Петрук Василь з роботою «Числа Фібоначчі», а ІІІ місце посіла учениця 6 класу Киликиївського НВК Петрук Марія з роботою «Математика та архітектура».
Переможці конкурсу були нагороджені грамотами. А начальник відділу освіти Власюк В.М. усім учасникам вручив цінні подарунки.
Проведений захід ще раз підтвердив, що раннє виявлення навичок дослідницької роботи робить нашу молодь відкритою до нових знань, грамотною, компетентною, творчою, дає поштовх до самовдосконалення та майбутньої успішної професійної діяльності.
То ж бажаємо усім переможцям та учасникам конкурсу-захисту – тепла і любові, миру і добробуту, віри у власні сили та впевненості у завтрашньому дні.

Переглядів: 22 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/1