Головна » 2017 » Жовтень » 22 » Міні-Міс Золота  Осінь -2017
Міні-Міс Золота  Осінь -2017

Осінь править балом: опадає листя, дні стають холоднішими та коротшими, небо сирішим. Але, не дивлячись ні на що в нашій школі пройшов конкурс "Міс Золота  Осінь -2017".

Оцінювали дівчат об’єктивне конкурсне журі у складі чарівних вчителів школи – Кобилянської Альони Ярославівни – практичного психолога; Лисюк Оксани Василівни – вчителя зарубіжної літератури; Борея Івана Петровича – вчителя фізичного виховання.

Журі враховувало акторські здібності, уміння поводити себе на сцені, усмішку під час виконання підготовлених для конкурсанток завдань.

Позмагатися за титул «Міс Золота Осінь» вийшли вісім конкурсанток з 2-4 класів класів.
Маленькі учасниці на сцені почувались досить впевнено та постійно посміхались. Конкурс передбачав різні тури, зокрема  «Дефіле», "Представлення", «Вірш про осінь», «Осіння композиція», «Осінній вальс з парасолькою», «Вправні рученята», "Ерудиція", "Загадка", "Відгадай казку".

Під час конкурсу дівчата представляли себе, показували свої таланти та вміння (декламували, танцювали, демонстрували оригінальні вироби, виготовлені власними руками, показували вправність рук ).

Підтримати учасниць конкурсу прийшли їх батьки сестри та брати. Глядачі з захопленням спостерігали за юними леді та вболівали за своїх однокласниць. Упродовж двох годин глядачі мали змогу побачити не лише виступи красунь початкової школи, але й послухати вірші про осінь від хлопців-однокласників на підтримку конкурсанток. Учні та їх батьки назавжди запам'ятають різнобарвне свято.

Окрім цього, проводився конкурс на звання "Міс глядацьких симпатій", який впевнено виграла Ліна Мельник, учениця 4 класу. Після закінчення конкурсу журі довго дискутували над тим, хто ж гордо носитиме титул "Міс Золота осінь".
Проте, які б гарні не були всі дівчата, та переможниця конкурсу виявилась одна - титул «Міс Золота Осінь 2017» отримала учениця 4 класу Петрук Анастасія.

А от серед решти юних красунь звання розподілилися таким чином:

«Міс талант» -Борей Марія (4 клас);
«Міс елегантність» - Івасів Аліна (3 клас);
«Міс чарівність» -  Свирида Віка (2 клас);
«Міс грація» - Цехместрук Софія (2 клас);
«Міс шарм» - Шевченко Катерина  (2 клас).

Вітаємо всіх дівчат з достойною участю в конкурсі та бажаємо успіху у подальшому розвитку своїх здібностей !!!

Переглядів: 108 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/2