Головна » 2018 » Лютий » 21 » Міжнародний день рідної мови
Міжнародний день рідної мови

21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови. Урочисте святкування цієї визначної дати відбулося 21 лютого у Киликиївському НВК. З нагоди Дня рідної мови у школі був проведений відкритий виховний захід, покликаний популяризувати рідну мову та виховувати в учнів почуття патріотизму, який підготували учні 6 класу (класний керівник Мельник Л.М.). Учні з великим натхненням і вірою в серці прочитали багато віршів про рідну мову, розповіли історію виникнення свята і коли його почали відзначати в Україні, прозвучали мелодійні пісні. Шестикласникии також наголосила на тому, що це один із тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частинкою свого великого народу, посіяти у своєму серці хоча б одну зернину любові до рідної мови.

Переглядів: 66 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/1