Головна » 2018 » Березень » 5 » Навчаємось граючи
Навчаємось граючи

«Соняшник»- щорічна гра з української мови, літератури та народознавства. Цьогоріч участь у грі взяли учні 1-11 класів. Координатор гри Цехмейструк К.А. привітала присутніх з участю у  проекті, розповіла про правила виконання завдань. Деякі вправи перевіряли ерудицію учасників та знання мови й літератури. Гра «Соняшник» дала можливість учням ще раз перевірити свої вміння застосовувати знання на практиці, відчути азарт змагання і радість успіху, увійти до складу єдиної команди дорослих і дітей, представників великих міст і маленьких селищ з різних куточків України, яких об’єднує прагнення до нових знань.

Вітаємо учасників та їхніх наставників із успішним проведенням   гри «Соняшник»! Чекаємо на гарні результати!

Переглядів: 43 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 0.0/0