Головна » 2018 » Грудень » 28 » Новорічний ранок у початковій школі
Новорічний ранок у початковій школі

Весело пройшов Новорічний ранок у початковій школі напередодні Нового 2019 року. Діти, одягнені в яскраві карнавальні костюми, радо зустрічали Діда Мороза і Снігуроньку, отримували подарунки, танцювали та раділи Новому року. Весело і емоційно проходили святкові дійства. Та й самі школярі підготувалися до зустрічі: різноманітні казкові герої, гарно вбрана ялинка, чудовий настрій – все це було на святі. Школярі весело провели час: розповідали вірші, співали пісні, водили хоровод, танцювали ритмічні танці.
А в яких чудових костюмах були наші дітки: і Зима, і сніжинки, і Снігова королева,  гноми, клоуни, чортенята. А наприкінці свята кожен учень 1-4 класів отримав пакуночки із солодощами. Свято швидко минуло, проте залишився хороший настрій і бажання ще раз побувати у казці.

Переглядів: 17 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/1