Головна » 2017 » Жовтень » 28 » Посвята у старшокласники-2017
Посвята у старшокласники-2017

Традиційним у нашій школі стало проведення посвяти у старшокласники.   Це дає можливість дітям проявити свою творчість, свій талант, довести, що вони заслуговують звання „Старшокласник”.

27 жовтня 2017 року у Киликиївському НВК  відбулася посвята у старшокласники.  У різних конкурсах хлопці і дівчата довели, що вони гідні звання "Старшокласник". Учасники мали змогу показати свої таланти, здібності, уміння імпровізувати і висловлюватись. Пройшовши з гідністю усі випробування учні отримали щирі привітання! Було дійсно дуже весело та цікаво. Між представленнями були також привітання від учнів 8, 10  класів. По закінченню вечора дипломами «Старшокласник» нагородила дев'ятикласників Президент Учнівської Республіки Киликиївського НВК Цехместрук Людмила.

Це довгоочікуване свято для учнів 9-го класу, адже вони перейшли на новий етап як свого шкільного життя, так і життя взагалі.  З цього часу вони мають стати більш відповідальними, цілеспрямованими, працьовитими й старанними, адже це період важливих рішень і визначних кроків. Їх готовність до цього у жартівливій формі перевіряли ведучі свята – Цехместрук Людмила та Ковалюк Ірина, які  провели ряд цікавих і веселих конкурсів, де дев’ятикласники охоче брали участь, вони проявили себе активними і цілком підтвердили свою готовність стати старшокласниками. Вечір минув у теплій, дружній атмосфері, учасники і глядачі отримали задоволення від побаченого, відпочили й повеселились. Тож бажаємо новим «Старшокласникам» бути гідними цього почесного звання, стояти на захисті інтересів школи та шкільної громадськості.

Переглядів: 46 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 3.7/3