Головна » 2018 » Жовтень » 26 » Посвята в першокласники
Посвята в першокласники

Зовсім недавно прозвучав Перший дзвінок для першокласників, але вже пройшли місяці напруженої та насиченої праці. Для учнів перших класів та їх батьків було проведено перше шкільне свято, яке пройшло весело і цікаво.

Під час проведення свята учні розповідали вірші про школу, про однокласників, співали шкільні пісні. Їм допомагали учні 5 та 9  класів: розказували вірші, показували повчальні інсценівки.  Класний керівник  Ільчук Л.П. за мету проведення свята поставила виховувати позитивне ставлення до школи, до навчання, доброзичливість до однокласників, повагу до вчителів, розвивала в дітей сценічну культуру, дисциплінованість творчі можливості учнів. Вітаємо вас, першокласники, ви стали справжніми учнями-пешокласниками. Несіть це звання гідно, вчиться наполегливо, сумлінно і ваші мрії обов'язково здійсняться. Успіхів вам у навчанні!

Переглядів: 22 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/2