Головна » 2017 » Листопад » 24 » Психологічний тренінг
Психологічний тренінг

Ми подорожуємо по казках.

Казка - це світ, чарівний та незвичний,

Казка - це диво сповнене краси.

Поринути у казку - це ж бо так цікаво

Це справді свято, радість для душі

У казці звірі свою мову мають.

Дерева розмовляють мов живі.

Добро і правда завжди зло долають

Тому і люблять казку діти всі.

Всі діти люблять читати, а ще більше подорожувати, тому  22 листопада проведенно  заняття для дітей 1-5 класів, на якому вони разом з практичним психологом Кобилянською А.Я. здійснили подорож на казковому потязі. Під час заняття діти висловлювали свої думку на основі прочитаних казок, відгадували казку за малюнком, розвивали увагу, пам'ять, розгадували загадки. Заняття забезпечило розвиток кругозору дітей за допомогою інтелектуальної гри, сприяло закріпленню знань про прочитані казки. Під час гри діти виховували прагнення до добра та гарного слова. Отримали гарне почуття гумору. Все це спонукало дітей  залучатися до  народної творчості, викликало бажання дітей проявляти доброту і чуйність до героїв казок.

Переглядів: 32 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 0.0/0