Головна » 2018 » Жовтень » 26 » Річниця визволення України від фашистських загарбників
Річниця визволення України від фашистських загарбників

Щорічно 28 жовтня відзначають День визволення України від фашистських загарбників як день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

Напередодні Дня визволення України від фашистських загарбників у нашій школі учні 10 класу провели інформаційну хвилину  "Це потрібно не мертвим, це потрібно живим!" для учнів початкових класів. Учні 5 та 9  класів провели виховний захід «За мирне небо» для учнів 5-11 класів.

Також з нагоди 74-річниці визволення України від німецько- фашистських загарбників відбулося покладання квітів до Обеліска Слави.

Переглядів: 22 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/2