Головна » 2018 » Лютий » 26 » Семінар-практикум для вчителів математики
Семінар-практикум для вчителів математики

Головними завданнями школи є турбота про постійне підвищення якості навчально-виховного процесу, розвиток творчого потенціалу кожного вчителя й колективу в цілому,  впровадження сучасних педагогічних технологій, спрямованих на розкриття та розвиток інтелектуальних і творчих здібностей дитини.

23 лютого на базі Киликиївського НВК відбувся  семінар учителів математики  Ганнопільської сільської ради  з теми «Формування ключових компетентностей учнів  в умовах соціалізації особистого громадянського суспільства».

Метою семінару було ознайомити учасників семінару з проблемою розвитку педагогічної компетенції при навчанні математики в умовах реформування освітньої галузі, охарактеризувати складові її реалізації в освітньому просторі.

Радо зустріли учасників семінару члени гуртка духових інструментів, яким керує Добринчук В.В. З презентацією Киликиївського НВК виступили учні та вчителі навчального закладу.

В ході роботи семінару обговорювались питання «освітньої» та «предметної» компетентності, ключових компетентностей визначених у Державному стандарті базової і повної загальної середньої освіти.

Голова методичного об’єднання вчителів природничо – математичного напрямку  Остапчук Олена Степанівна презентувала роботу методичного об’єднання, науково-методичну тему, завдання та результати роботи вчителів.

Під час  практичної частини учасники семінару-практикуму відвідали  урок  математики у 9 класі з теми «Вектори. Розв’язування задач», який провела учителька математики Радченя Любов Миколаївна.

Із задоволенням учителі математики взяли участь у майстер-класі по використанню новітніх технологій та інтерактивної дошки  на уроках математики. Гості семінару працювали, перевіряючи на практиці ефективність онлайн сервісу.

При підведенні підсумків учителі висловились у «відкритий мікрофон» про актуальність проблеми, високий рівень підготовки та практичну значимість семінару.

Учасники відзначили доцільність проведення таких семінарів, їх практичну значимість для подальшого використання у роботі з учнями.

Переглядів: 70 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/1