Головна » 2018 » Грудень » 11 » Семінар вчителів початкових класів
14:53
Семінар вчителів початкових класів

11 грудня 2018 р. в Киликиївському НВК Ганнопільської ОТГ у формі семінару - практикуму відбулася педагогічна майстерня вчителів початкових класів з теми «Нові підходи до роботи в умовах Нової української школи». Гостями заходу стали вчителі 1 класу громади.
Зі вступним словом та з привітаннями звернулася до присутніх директор Любов Радченя.
Учасники семінару мали можливість переглянути інтегрований урок з математики та англійської мови у 1 класі, який підготували та провеливчителі Святелик С. В. та Ільчук Л. П. Це був справжній сучасний мультимедійний урок-подорож у космос разом з прибульцем Марсиком. 
В рамках семінару було також проведено виховний захід «Твори добро, щоб кращим був цей світ»… Саме цього навчали своїх вихованців ведучі свята Кобилянська Альона Ярославівна та Заблоцька Світлана Максимівна.

Майстер-клас «Ігрові технології як засіб формування позитивної мотивації учіння» провела вчитель початкових класів Борей Оксана Андріївна. 
Творча атмосфера семінару сприяла плідній співпраці, вчителі мали можливість висловити думки та обмінятись досвідом роботи з порушеної проблеми. Під час обговорення колеги неодноразово відмічали, що набули багато цікавих ідей для своєї подальшої роботи. 
Проведення таких заходів сприяє обміну досвідом серед вчителів, підвищенню їх фахової майстерності.

Переглядів: 25 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: