Головна » 2018 » Березень » 13 » Щирі вітання від п'ятикласників зі святом весни
Щирі вітання від п'ятикласників зі святом весни

Прекрасний образ жінки – у серці й долі кожного: відчуттям тепла і ласки ніжних маминих рук, благодаті бабусиної молитви. Цими словами розпочали свято до дня 8 Березня учні  5 класу. Із вдячністю  за недоспані ночі, тепло та любов,   лунала   дитяча пісня.  Сюрпризом  для мам виявились  квіткові екібани, що виготовили п’ятикласники  власноруч. Чудовий настрій створювали і гуморески, які читали діти, і  цікаві конкурси: хлопчики пришивали ґудзики та складали рецепт українського борщу, а дівчатка на дотик відгадували крупи. Свято пройшло на одному диханні і не залишило байдужим нікого з присутніх. Основний ініціатор та режисер – постановник –  класний керівник 5  класу Лисюк Інна Степанівна. Мами вдячні за прекрасний відпочинок.

Переглядів: 35 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 0.0/0