Головна » 2018 » Січень » 10 » Шкільний бал-маскарад
Шкільний бал-маскарад

29 грудня в Киликиївському НВК пройшли Новорічні свята, які розпочалися виставкою дитячих малюнків та газет «2018 – рік Собаки». Вечір для старшокласників відбувся у формі  «Блакитного вогника» з чудовими розкішними костюмами, вишуканими номерами, та цікавими інсценівками. Новорічні свята - це чудовий спосіб проявити свої акторські здібності. Активними учасниками на новорічних дійствах стали учні 5-11 класів під керівництвом ПО Лисюк І. С., ЗДВР Борей Н. С., КК 9 класу Цехмейструк К.А., 10 класу Борея І.П.,  6 класу Мельник Л.М. У цікавій розважальній програмі приймали участь всі учні школи. Особливе задоволення отримали учні від вручення новорічних подарунків, які надали школі спонсор сільський підприємець  Радченя Г. І. та Лисюк І.І.  Хороших та веселих свят Вам, людям які нас завжди підтримують. Свято сподобалось усім: і дітям, і батькам, і вчителям, які були присутні на бал-маскараді. А радість і щирий дитячий сміх надихають творчий колектив школи на нові звершення.

Щасливих Новорічний свят!!!

Переглядів: 80 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/1