Головна » 2018 » Лютий » 15 » Стрітеня відзначаємо - Весноньку закликаємо
Стрітеня відзначаємо - Весноньку закликаємо

15 лютого наша свята церква відзначає урочистим Богослужінням одне з найбільших і найшановніших свят – Стрітення Господнє. Відзначають його в пам'ять про те, як Свята Діва Марія з Йосифом принесла до Єрусалимського храму свого Сина Ісуса Христа на 40-й день після його народження. Цей сороковий день був 15 лютого. І саме 15 лютого, Симеон зустрівся біля воріт храму з немовлям Христом і виголосив свою промову: «Нині відпускаєш раба твого, Владико, з миром!» .

У честь такого свята у нашій школі був проведений відкритий  виховний захід учнів 2-3 класів «Стрітеня відзначаємо -  Весноньку закликаємо» ( класовод Заблоцька С.М.).

Захід пройшов на високому методичному рівні. Такі виховні заходи дають можливість ознайомити дітей з народними звичаями, а саме з народними обрядами Стрітеня та особливостями їх святкування. Розвивають інтерес учнів школи до історії, звичаїв народу, до прекрасного: поезії, музики, природи. Виховують любов і бережливе ставлення до природи.

Світлана Максимівна у своєму виступі побажали всім присутнім радіти і пізнавати народну мудрість, бо в ній закладено невмирущість духу нашого народу, наші надії і сподівання.
Тож любіть наш край, наші звичаї, то найбільший скарб. Стрітеня - свято християнське і народне, дві зустрічі, дві філософії, дві мудрості. Святкуйте Стрітеня з новою весною в серці, величайте Господа.

Переглядів: 44 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/1