Головна » 2017 » Грудень » 19 » Святкова вистава до Дня Святого Миколая

І принесе у Вашу хату
Добробут, радості багато.
Розбудить приспані надії,
Зернятко щастя хай посіє.
Зігріє гумором, любов'ю,
І принесе усім здоров'я!!!

Тихо-тихо ступає Зима по землі… А хто це йде за нею? У теплому кожушку, з важезним мішком…  Поспішає відвідати всіх малят: добрих і слухняних – нагородити подарунками, а неслухів і нечем – присоромити. Такий він – цей добрий Святий, захисник дітей, помічник і заступник усіх людей. Допомагає він у скрутні хвилини, нікого не полишає у біді. Щиро просить у Бога ласки для людей. За це його і шанують, називають Миколаєм Чудотворцем.

Кажуть, що в ніч на 19 грудня вирушає святий Миколай у подорож по землі. І встигає обійти всі оселі, відвідати всіх діток!  Хіба ж не диво?

Завітав цього ж дня Святий Миколай не тільки до дітей дошкільного закладу «Берізка» при Киликиївському НВК, а й  до всіх учнів закладу. І прийшов не один, з собою привів казкових героїв, які також старалися бути чемними, окрім Чортеняти, Лінощів та Абияки, за що і отримали різочки від Святого. Янголи, помічники дідуся, побажали дітям бути завжди чемними, вихованими, слухняними, а дівчинка Маша захищала навіть і негативних персонажів дійства. Дошкільнята, учні 1-11 класів  отримали подаруночки-солодощі з рук самого Святого Миколая. Виставу підготували учні 6 класу (класний керівник Мельник Л.М.). Прийшов привітати зі сятом діток і сільський батюшка. Ми вдячні учням 6 класу, Людмилі Миколаївні та отцю Віталію  за цікаве свято, а Ганнопільській сільській раді за солодкі подарунки.

Свято Миколая вже прийшло до нас,                                                 Здійснились всі мрії, Миколай у нас,
Здійснились бажання всієї дітвори,
Він приніс малятам дарунки свої.

Переглядів: 76 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/2