Головна » 2018 » Жовтень » 25 » Свято осені - 2018

Жовте листячко осіннє

Вже кружляє у садку,

І село наше чарівне

Квітне золотом в танку...

Ось і завітала щедра осінь до Киликиївського НВК, яка повноцінно панує уже другий місяць. Осінь - дивовижна пора, яка в наших широтах має особливу чарівність. Нерідко їй приписують титул «золота», так як всі дерева і кущі покриваються жовтим листям, які повільно опадають, утворюючи неймовірної краси килим на землі. Саме тому висловлювання про осінь, які були написані мудрецями різних часів і національностей, містять в собі стільки таємниць, чарівності і шарму. Вони повністю відображають всю красу цієї чудової пори. Здавніх давен люди відмічали свято осені, свято зібраного урожаю.

25 жовтня у нашій школі відбулося Свято осені, яке вже вдруге  проводиться учнями початкових класів. Різноманіття квітів, осіннього листя втілилися в чудові та цікаві композиції учнів 5-11 класів, які неймовірно вдало прикрасили зал до свята.

Дівчатами початкових класів, окрім красивих композицій, було організовано Осінній бал. У вбранні кожної учасниці балу відчувалася гармонія осінніх барв, велика любов до осені та до своєї рідної Землі

Батьки взяли  активну участь у підготовці до свята: розшили осіннім листям вбрання, виготовили  неймовірні капелюшки, корони на осінню тематику  та створили осінні яскраві композиції. Поробки учнів та їхніх батьків довели, що якщо мати фантазію та вправні руки, можна звичайні овочі перетворити на справжні шедеври. Учасниці балу відгадували загадки, брали участь у вікторині "Продовж у рифму", виконували частівки.

Ведучі свята Ільчук Микола та Степчин Віка запросили на свято Чарівну Осінь, яка привела з собою і своїх синів - осінніх місяців.

Свято осені в нашій школі пройшло вдало.

Переглядів: 21 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/1