Головна » 2017 » Вересень » 3 » Свято знань у Киликиївському НВК
Свято знань у Киликиївському НВК

1 вересня в школах по всій Україні пройшло Свято першого дзвоника. З самого ранку вулиці нашого села заполонили усміхнені діти у вишиванках, адже для  школярів приходити на День знань  до школи у такій формі одягу вже стало традицією.

У Киликиївському НВК відбулась урочиста лінійка із нагоди Дня знань на подвір'ї перед школою.

О 09.30 годині ранку розпочався День знань. Директор школи Любов Миколаївна Радченя привітала учнів із початком навчального року.

Вдалого навчання школярам побажав  священник Віталій. Він привітав дітей і вчителів із святом та початком нового навчального року і побажав міцного здоров’я, активних трудових буднів, вирости достойними громадянами неньки – України та окропив святою водою.

Цьогоріч у навчально-виховному комплексі 1 вересня сіли за парти 10 учнів. Їх привели до школи мами і тати, бабусі і дідусі, менші сестрички і братики, які разом з ними прийшли на перший урок. Першокласники отримали набір до школи (папки для зошитів. ручки, олівці, альбом тощо) від наших спонсорів Радчені Г.І., Лисюк І.І. Після завершення урочистостей старшокласники відвели новачків у класну кімнату, де для них перша вчителька  Борей О.А. провела перший урок.

Особлива увага була приділена і випускникам школи, для яких цей перший дзвоник у рідній школі і перше вересня у ній уже не повториться.  Багато теплих і щирих слів було сказано цього дня для першокласників і вчителів  від випускників.

Учні вшанували хвилиною мовчання загиблих за волю України, поклали квіти до Меморіалу Слави.

Переглядів: 97 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/1