Головна » 2018 » Вересень » 19 » Тиждень «Безпека на дорозі. Правила дорожнього руху»
Тиждень «Безпека на дорозі. Правила дорожнього руху»

Проблема безпеки дорожнього руху виникла із появою колеса та створенням транспортних засобів, які перевозили людей та вантажі. Розкопки міста Помпеї показали, що чотири тисячі років тому вже використовувались правила дорожнього руху: збереглися дорожні знаки та дорожня розмітка. Минав час, збільшувалися швидкості, зростала кількість транспортних засобів і, разом з тим, загострювалася проблема безпеки дорожнього руху.

Зараз у світі щорічно  мільйони людей гинуть у дорожніх аваріях – більше 3000 людей на день – і більш, ніж половина цих людей не пересуваються автомобілем. Ще 20-50 млн чоловік у разі аварій зазнають травм.

Дорожньо-транспортний травматизм відноситься до числа трьох найпоширеніших причин загибелі осіб. У разі відсутності невідкладних та дієвих кроків дорожньо-транспортний травматизм стане, за прогнозами фахівців, п’ятою з найпоширеніших причин смерті в світі, яка щорічно забиратиме  мільйони людських життів.

Життя людини має дуже велику цінність. А безпека на дорозі – це і є, насамперед, безпека життя.

Саме з метою обгрунтування важливості дотримання безпечної та відповідальної поведінки на дорозі задля збереження життя та здоров’я школярів класні керівники 1-11 класів провели години спілкування, бесіди, виховні години в рамках тижня (03-07.09): «Безпека на дорозі. Правила дорожнього руху». Учні пригадали правила дорожнього руху для пішоходів та велосипедистів, як вести себе в громадському транспорті, відпрацювали правила переходу дороги, перехрестя.

Переглядів: 27 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 0.0/0