Головна » 2018 » Листопад » 19 » Тиждень безпеки у дошкільнят
13:23
Тиждень безпеки у дошкільнят

     З 12 по 16 листопада 2018 року у Киликиївському НВК проходив Тиждень знань з безпеки дитини.

     Починаючи з дошкільного віку так важливо формувати у дітей свідоме розуміння цінності власного життя та здоров'я, виховувати у них свідому, осмислену позицію щодо безпепеки життєдіяльності, а тому вихованці ЗДО «Берізка» активно долучилися до тижневика.

В рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності  були проведені виховні бесіди, заняття з питань безпеки життєдіяльності.

    На занятті з валеологічного виховання, тема якого «Часом гра не приводить до добра» діти закріпили знання про небезпечні ігри з дрібними предметами, які можуть потрапити в наш організм.

     На занятті «Сам удома», діти познайомилися з номером телефону пожежників, дізналися для чого потрібен вогнегасник, а також запасний вихід у приміщенні.

Також діти мали нагоду засвоїти правила безпеки через бесіди (на прикладі вчинків героїв плакатів, таблиць) «Наодинці вдома», «Дії при виникнення пожежі», «Як діяти при зустрічі з незнайомцями».

 Був проведений конкурс малюнків «Обережно, небезпека!», де діти закріпили знання правил протипожежної безпеки. Для батьків були оформлені наочності у батьківському куточку, розроблені поради і рекомендації,  пам’ятки: «Небезпеки у побуті», «Безпека дітей -  у наших руках». Протягом усього тижня всі діти були активними учасниками різних завдань, ігор, конкурсів.

Переглядів: 23 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: