Головна » 2018 » Березень » 13 » Тиждень біології
Тиждень біології

Школа – святиня і надія народу. У школі навчають не тільки читати, писати, рахувати, мислити, пізнавати навколишній світ, багатства науки і мистецтва. У школі вчать жити.

В. Сухомлинський

Важко переоцінити роль школи у житті суспільства. Професія вчителя завжди вимагала від тих, хто її обрав, повної віддачі. Учитель готується до хорошого уроку все життя... Така духовна і філософська основа нашої професії : щоб дати учням іскорку знань, вчителеві треба ввібрати ціле море світла .

Згідно із планом роботи Киликиївського НВК  на 2017–2018н.р.  «Про проведення Тижня педагогічної майстерності», та з метою підвищення фахового рівня педагогічних працівників, поширення перспективного педагогічного досвіду, відпрацювання навичок готовності вчителів до впровадження в практику освітньо-виховної діяльності інноваційних технологій, , підвищення рівня самоосвіти педагогів, знань педагогічних інновацій через роботу ШМО, ознайомлення з результатами роботи вчителів, які атестуються, в школі був проведений Тиждень педагогічної майстерності вчителя біології  і хімі Борей З. Г.

Основною метою проведення тижня біології та хімії є: виховувати любов до предметів; побачити учнів, у яких інтерес до біології і хімії уже сформувався, і привернути увагу тих школярів, які цих предметів не знають і цікавляться ними мало; розширити знання учнів у різних ділянках цих наук. Крім того тиждень біології та хімії може стати тією спільною справою, що згуртує школярів, допоможе розкрити їх таланти, навчить діяти дружно й організовано, допоможе встановити зв’язки між різними віковими групами. Тиждень був спланований так, що поєднував різні напрямки роботи

• У понеділок, 5 березня, було оголошено про відкриття тижня біології та хімії, учнів ознайомили з планом проведення тижня, а також з конкурсами і умовами їх проведення. У 8 класі було проведено відкритий урок на тему «Зорові сприйняття. Гігієна зору». Учні здійснити подорож у глибини нашого зору , дізналися багато цікавого та корисного.

Уні 6- 11 класів взяли участь у  пізнавальній грі «Пошук скарбів», першими до перемоги прийшли учні 8 класу..

• У вівторок, 6 березня, було проведено  розважальну гру "Зоряний час" між учнями 5 6 класів. Найбільш активними були такі учні: Гамула С., Ковальчук М., СнопокД.,Галка О., КрупкаВ., Якимчук Д. Перемогу здобула Гамула С.

• У середу, 7 березня, відбувся  конкурс загадок та позакласний захід «Білий лелека – символічний птах, окраса рідної природи»  в рамках освітньої програми «Лелека», який презентували учні 7 класу.

• У п'ятницю, 9 березня - день для кмітливих. Учні 6-9 класів проявляли свою ерудованість, обдарованість, талановитість і творчість у складанні кросвордів, головоломок та казок. Також відбувся конкурс розгадування біологічних загадок та ребусів. Учні всіх класів брали участь у конкурсах, але найактивнішими виявилися учні 6 класів.

• Заключним етапом Тижня 12 березня стала інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?», яка об'єднала учасників 8- 11 класів девізом : "Зібратися разом – це початок, триматися разом - це прогрес, працювати разом - це успіх".

Мета гри - виховання почуття відповідальності .Гравці орієнтувлися в нових ситуаціях, розвивали свою увагу, вивчили свої сильні та слабкі сторони при взаємодії з іншими учнями , проводили аналіз допущених помилок.Найкращі результати показали Чудінович Н., Герасимчук А., Ільчук М.

Були підведені підсумки тижня, визначені найактивніші учасники, яких нагородили грамотами .

Найщиріші вітання нашим талановитим учням,

Найкращих побажань здоров' я та творчих злетів.

У кожній людині є сонце.

Тільки дайте йому засвітити!

Переглядів: 59 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 5.0/1