Головна » 2018 » Лютий » 4 » Тиждень географії у школі
Тиждень географії у школі

Головні завдання проведення предметного тижня — забезпечити належні умови для виявлення та розвитку творчої активності і зацікавленості учнів, формувати їх науковий світогляд, збагатити досвід, поглибити знання з предмета та підвищити інтерес до вивчення географії.

Протягом тижня у нашій школі проходив тиждень географії. Усі заходи проводилися згідно плану. Учні проявляли свою творчу активність, розширили знання з географії рідного краю – Хмельниччини.

План проведення тижня географії    29.01 – 02.02. 2017 р.

Понеділок 29.01.2018 р.

У понеділок  на ранковій лінійці учні ознайомились з планом проведення тижня, а протягом дня мали змогу відвідати виставку географічної літератури та почерпнути цікаву інформацію з географічної газети. Також було проведено конкурс "Географічні забави" між чнями 6-7 класів. Перемогу здобула - "дружба".

Вівторок 30.01.2018 р.

Цікаво та весело пройшли змагання "У пошуках скарбів" між учнями 8 та 9 класів. Вітаємо учнів 8 класу з перемогою.

Середа 31.01.2018 р.

Під час "Географічного аукціону" учні 7 класу мали змогу обміняти свої знання на цікаві призи.

Четвер 01.02.2018 р.

Відбувся конкурс між хлопцями та дівчатами 9 класу "Хто кого?" Знавці давали відповіді на запитання вчителя та ведучих. І хоча перемогу отримала команда хлопців з рахунком 34:15, дев'ятикласники отримали досвід у розв’язуванні складних географічних завдань.

П’ятниця 31.10 .2014р.

Конкурс "Ерудит" проведено з учнями 10 класу. Учні продемонстрували знання про живу природу, розробили правила збереження і охорони оточуючого середовища. Найактивніші учасники отримали заохочувальні призи.

Протягом тижня учні школи брали участь у конкурсі малюнків.

Переглядів: 89 | Додав: nastya-radchenya | Рейтинг: 0.0/0